Choď na obsah Choď na menu
 


Spoločenské hry

13. 7. 2011

 

ALKOHOL TESTER

 

alkohol-tester.jpg

 

Inštrukcie:

1. Klikni na mužov nos.
 

2. Pokiaľ úspešne klikneš na jeho nos, môžeš si dať ďalšie pivečko.
  

 

POKIAĽ NIE, MUSÍŠ PRESTAŤ S PITÍM!!!


 

www.selfcontrolfreak.com/slaan.html

 

www.youtube.com/watch

 

 

 

 

 

"Varešková"

 

Obrázok

 

 

Spoločenská hra pre troch.

 

Jediné, čo k hre potrebujete sú (tri ;-) varešky, dobré vychladené pivo a partneri s dostačne rozvinutým zmyslom pre humor.

 

Návod na hru:

 

www.youtube.com/watch

 

Prajeme veľa zábavy!

 

 

 

 

 

Pivný Ping Pong 

Obrázok

 

Skvelá spoločenská hra pre 2 až 12 dospelých, ktorá preverí Vaše sústredenie, vôľové schopnosti, športového ducha, žalúdok a Vašu hlavu (na druhý deň :-) ), proste preverí Vás lepšie ako tajná služba. Prudko zábavná hra, ktorú čím dlhšie hráte tým je zábavnejšia, až z toho môžu mať niektorí hráči prudké stavy. :-)

Táto hra je povahou tak "slovenská", že keby mal Jánošík svojho času k dispozícii pingpongové loptičky a plastové poháre, určite by bola v jeho družine obľúbená.

O čo ide:
Na dve strany rozloženej hracej podložky postavíte vedľa seba v štýle biliardového trojuholníka po šesť plastových pohárov, ktoré do tretiny až do polovice (podľa uváženia) naplníte pivom. Následne hráči rozdelení do dvoch skupín a zoskupení na protiľahlých stranách hracej podložky (za postavenými pohármi) sa striedajúc snažia vhodiť loptičku do niektorého z pohárov súperiaceho tímu. Po trafení sa musí byť pohár vypitý členom súperiaceho týmu a je odobratý z podložky. Tím, ktorému nezostal ani jeden pohár, prehral. Pivný pingpong je vo svete veľmi populárny, až tak, že sa hrá aj na ligovej úrovni.

Hra je určená pre ľudí nad 18 rokov (ak sa hrá s nealkoholickými nápojmi aj mladších)

 

Jediné, čo k hre potrebujete je stôl, 14 plastových pohárov (dva na "oplach"), 2 loptičky, 1 (hracia ;-) podložka a veľa dobrého vychladeného piva:

 

analógová verzia:

www.youtube.com/watch

 

alebo

 

digitálna verzia:

www.superhry.cz/games/822/

 

Získajte mokré gule!